Olej lniany - home
Home Olej lniany Siemie lniane Dieta dr Budwig Wykłady dr Budwig Omega 3 i Omega 6 Ulotka Linki Kontakt

Strona główna » Wykłady dr Budwig

OLEJ LNIANY JAKO ŚRODEK ZAPOBIEGAJĄCY ARTRETYZMOWI, ZAWAŁOWI SERCA, NOWOTWOROM I INNYM CHOROBOM
(FETTE ALS WAHRE HILFE GEGEN ARTERIOUSKLEROSE HERZINFRAKT KREBS)

Dr Johanna Budwig

PRZEDMOWA:

Po przerwie wielkanocnej, czekała na mnie korekta trzeciego wydania niniejszej książki. W tym samym czasie otrzymałam bardzo ważną publikację: nowy numer "Townsend Letter for Doctors" z maja 1994, w którym opublikowano mój obszerny, przełomowy raport "Naturalne zjawiska w przemianie tłuszczy u ludzi". Zostały tam przedstawione moje nowe odkrycia związane z zużyciem tlenu w organizmie ludzkim.

W tym samym numerze pojawiła się informacja, że ci naukowcy, którzy potwierdzają moje odkrycia, podlegają różnym naciskom ze strony sfer przemysłowych. Martin J. Walker i Jule Klotter opistują takie przypadki w Północnej Ameryce. Przedstawiają obecny stan konwencjonalnej medycyny jako "walkę o przegrane ziemie". Po raz kolejny zastanawiamy się, jaki jest cel medycyny konwencjonalnej. Czy służy on naszemu dobru?

Znaczenie moich "wykładów dla laików" jest w pełni zrozumiałe, gdy widzimy, jak wielkie rozbieżności istnieją między naukowcami odnośnie sposobu leczenia wielu chorób. Nadszedł czas na powiedzenie prawdy!

Przychylna reakcja moich czytelników i słuchaczy z całego świata utwierdza mnie w przekonaniu co do wartości mojego trudu.. Potrzeba jednak będzie wielu lat, zanim zostanie on zaakceptowany przez zwolenników "starej szkoły".

Chciałabym gorąco podziękować Wydawcy, Panu Aleksandrowi Patzitchowi, za jego zaangażowanie i cierpliwość w pracy nad tą, trzecią już, edycją.

Dr Johanna Budwig

Czytaj więcej - poszczególne wykłady:

- Olej lniany jako środek zapobiegający artretyzmowi, zawałowi serca, nowotworom i innym chorobom

- Energia słoneczna przeciwko rakowi

- Syndrom tłuszczu i fotony jako energia słoneczna

Informacja zaczerpnięta z serwisu www.primanatura.com.

Copyright 2010 © www.olejlniany.zdrowe-produkty.pl

Ecoflow - Bioflow : Zdrowe produkty Forever Living : Figurki gipsowe : Pozycjonowanie stron www